Penzion Zvoneček

Restaurace

K penzionu také patří restaurace se zastřešenou  venkovní terasou a  kiosek. V kiosku je možné zakoupit nejen mapy, pohledy, turistické známky, ale i svačinu na cesty po Českém Švýcarsku.

Restaurace je otevřena od 11–21 hodin. Kiosek od 10–22 hodin.

Naše restaurace nabízí převážně grilované speciality, které pro Vás připravujeme na grilu WEBER. Pochutnat si můžete na domácích burgerech, steacích, rybách i salátech. Vždy dbáme na čerstvost a kvalitu surovin.

Pro příznivce klasické kuchyně máme v nabídce i hotová jídla, která jsou aktuální dle denní nabídky. K pivu je ideální náš domácí utopenec nebo nakládaný hermelín.

Naše restaurace zaujme především velkým výběrem vín z rodinného vinařství Kosík, lahodnou kávou z italské pražírny La Genovese a hlavně velkým výběrem pivních speciálů (Pivovar Bernard, Pivovar Matuška, Pivovar Kocour... a jiné).

Vnitřní restaurace s kapacitou cca 50 osob je k dispozici převážně v chladnějších měsících, kde si můžete posedět u krbu nebo v zimní terase s krásným výhledem do okolí. Tyto prostory jsou ideální pro svatby, rodinné oslavy či firemní večírky. Vnitřní restaurace je nekuřácká. Dětské židličky jsou samozřejmostí.